0 800 330 485
Працюємо без вихідних!
Гаряча лінія
Графік роботи
Пн - Пт 09:00 - 20:00
Сб - Нд 10:00 - 17:00
Пишіть в чат:
Для отримання інформації щодо існуючого замовлення - прохання використовувати наш внутрішній чат.

Щоб скористатися внутрішнім чатом:

  1. Авторизуйтеся у кабінеті клієнта
  2. Відкрийте Ваше замовлення
  3. Можете писати та надсилати файли Вашому менеджеру

1 Сутність та види проектних ризиків.2 Причини виникнення та наслідки проектних ризиків.3 Фактори, що визначають рівень ризикованості проект. (ID:179420)

Тип роботи: контрольна
Дисципліна:Економіка
Сторінок: 17
Рік виконання: 2017
Вартість: 120
Купити цю роботу
Зміст
ЗМІСТ 1.1 Сутність та види проектних ризиків 1.2 Причини виникнення та наслідки проектних ризиків 1.3 Фактори, що визначають рівень ризикованості проекту СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Не підійшла ця робота?
Ви можете замовити написання нової роботи "під ключ" із гарантією
Замовити нову
Зразок роботи
1.1 Сутність та види проектних ризиків Реальне інвестування в усіх його формах зв'язане з численними ризиками, ступінь впливу яких на його результати істотно зростає у зв'язку з високою мінливістю економічної ситуації в країні, коливання кон'юнктури інвестиційного ринку, появою нових для нашої практики видів реальних інвестиційних проектів і форм їх інвестування. Основу інтегрованого ризику реального інвестування підприємства складають так звані проектні ризики, тобто ризики, пов'язані із здійсненням реальних інвестиційних проектів підприємства. У системі показників оцінки таких проектів рівень ризику займає третє за значимістю місце, доповнюючи такі його показники, як об'єм інвестиційних витрат і рівень чистого інвестиційного прибутку (чистого грошового потоку). Під ризиком реального інвестиційного проекту (проектним ризиком) розуміється вірогідність виникнення несприятливих фінансових наслідків у формі втрати очікуваного інвестиційного доходу в ситуації невизначеності умов його здійснення [7]. У літературі зустрічаються такі поняття: - ризик зв'язують з побоюваннями того, що реалізація проекту приведе до збитків; - ризик розглядають як міру розсіяння (дисперсію) отриманих у результаті множинного прогнозу оціночних показників проекту, який розглядається (прибуток, рентабельність капіталу); - ризик зіставляють з небезпекою того, що мета підприємницького проекту не буде досягнута у наміченому об'ємі. При цьому вважають, що замість очікуваного стану середовища виникне гірша ситуація, через яку, наприклад, прибуток буде зменшений на визначену суму [1, с. 6].