Готові роботи

“Управління дохідністю кредитного портфеля банку ”

Предмет Банківська справа
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 120
Зміст ЗМІСТ ВСТУП3 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ДОХІДНОСТІ КРЕДИТНОГО ПОРТФЕЛЯ БАНКУ 6 1.1. Сутність та принципи формування кредитного портфеля банку6 1.2. Склад та структура кредитного портфеля13 1.3.Нормативно-правове регулювання дохідності кредитного портфеля банку25 РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ТА УПРАВЛІННЯ ДОХІДНОСТІ КРЕДИТНОГО ПОРТФЕЛЯ БАНКУ (на прикладі АБ «АвтоЗАЗбанк»42 2.1. Аналіз складу та структури кредитного портфеля банку42 2.2. Аналіз ризиків та оцінка якості кредитного портфеля банку51 2.3. Ефективність дохідності кредитного портфеля банку та її оцінка 62 РОЗДІЛ 3. УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ ДОХІДНІСТЮ КРЕДИТНОГО ПОРТФЕЛЯ БАНКУ 76 3.1. Використання сучасних методів управління дохідності кредитного портфеля банку76 3.2. Шляхи покращення якості кредитного портфеля банку88 3.3. Іноземний досвід управління дохідності кредитним портфелем банку та його застосування в Україні97 ВИСНОВКИ106 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ109 ДОДАТКИ114
Ціна(грн.) 350
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення