Готові роботи

“Виробничі кооперативи”

Предмет Економіка підприємства
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 34
Зміст 1. ВСТУП 2. РОЗДІЛ І. ПОНЯТТЯ ПІДРИЄМСТВ КОЛЕКТИВНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ 3. РОЗДІЛ ІІ. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБНИЧИХ КООПЕРАТИВІВ 4. РОЗДІЛ ІІІ. ПОРЯДОК УТВОРЕННЯ ТА ПРИПИНЕННЯ ВИРОБНИЧИХ КООПЕРАТИВІВ 5. ВИСНОВКИ 6. СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Тема даної роботи вибрана автором тому, що він вважає питання підприємств колективної форми власності, одним із найцікавіших та потребуючих дослідження правових питань на даному етапі творення правової держави. Актуальність даної роботи проявляється в суспільному розвитку та потребі людей до партнерства в суспільному виробництві. При наявності в господарських відносинах такого виду правової проблеми потрібна відповідна правова організація. Мається на увазі те, що кожні відносини повинні бути належним чином врегульовані на рівні вітчизняного законодавства. Метою роботи є вивчення даного питання відповідно до поставлених перед собою автором завдань. А саме: Визначення основних особливостей поняття підприємств колективної форми власності; Зробити організаційно-правову характеристику виробничих кооперативів; Проаналізувати процедуру, порядок утворення та припинення виробничих кооперативів; На основі викладеного матеріалу зробити відповідні висновки. Дана робота складається зі вступу, трьох розділів, висновку та списку використаної літератури. Перший розділ роботи «ПОНЯТТЯ ПІДРИЄМСТВ КОЛЕКТИВНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ» дає відповіді на основні питання, що стосуються кооперативів та їх природи. Другий розділ «ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИРОБНИЧИХ КООПЕРАТИВІВ» дає характеристику зазначену в назві розділу, тобто визначає порядок здійснення господарської діяльності та правові основи її здійснення. Третій розділ якби є конкретною відповіддю на поставлені питання і має назву «ПОРЯДОК УТВОРЕННЯ ТА ПРИПИНЕННЯ ВИРОБНИЧИХ КООПЕРАТИВІВ». При написанні даної науково-дослідної роботи автор використовував ряд науково-практичної літератури та правових джерел. А саме:

Замовлення

Замовлення