Готові роботи

“Економіка підприємства”

Предмет Економіка підприємства
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 2
Зміст Задача № У звітному кварталі підприємство реалізувало продукції на суму 150000,00 грн. при середніх залишках оборотних коштів в обсязі 50 000,00 грн. Планом в наступному кварталі передбачається збільшити обсяг реалізації на 15%, а коефіцієнт оборотності – на 12% Визначити: а) потребу в оборотних коштах у плановому періоді; б) суму умовно вивільнених оборотних коштів у зв’язку з прискоренням їх оборотності Задача № Розрахувати ріст продуктивності праці в умовно-натуральному вимірі на миловарному заводі, якщо відомі дані, наведені в таблиці: Показники Базовий рік Звітний рік Вироблено мила: господарського 350 туалетного 40 мильної стружки 20 Відпрацьовано людино-днів 150 Коефіцієнти переводу в умовне мило: Господарське – 1,0; туалетне – 1,8; мильна стружка – 2,
Ціна(грн.) 10
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення