Готові роботи

“ВПЛИВ ЄВРЕЙСЬКОЇ ГРОМАДИ НА СОЦІОКУЛЬТУРНЕ СЕРЕДОВИЩЕ УКРАЇНИ І ПОЛТАВЩИНИ В ПЕРШІЙ ЧВЕРТІ ХХ СТОЛІТТЯ ”

Предмет Історія
Тип роботи курсова
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 35
Зміст ЗМІСТ Вступ 1. Розділ I. Українське єврейство на початку ХХ ст. Єврейська громада Полтавщини: економіка, політика, культура 2. Розділ II. Євреї в Українській революції 1917-1919 рр.: апогей українсько-єврейських політичних відносин 3. Розділ III. Єврейські погроми 1917-1920 рр.: аналіз причин та наслідки для українсько-єврейських взаємин Висновки Список використаних джерел літератури
Ціна(грн.) 135
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення