Готові роботи

“Культура і релігія як аспекти перекладацької діяльності”

Предмет Лінгвістика
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 42
Зміст Вступ Розділ І. Культура і релігія як аспекти перекладацької діяльності 1.1. Історія дослідження зв’язку між мовою і культурою як лінгвістична проблема 1.2. Перекладач і лінгвокраїнознавство 1.3. Етнокультурний та релігійний аспекти у перекладі Розділ ІІ. Переклад етнокультурних та релігійних реалій. 2.1. Особливості передачі етнокультурних реалій при перекладі 2.2. Особливості передачі релігійних реалій при перекладі Висновки Резюме іноземною мовою Список використаних бібліографічних джерел Словники та довідкова література
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення