Готові роботи

“Ефективність в обміні”

Предмет Мікроекономіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 30
Зміст ВСТУП 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ОСНОВИ АНАЛІЗУ ЕКОНОМІКИ ОБМІНУ 1.1 Ефективність в обміні як складова частина ефективності в розміщенні ресурсів в економіці 1.2 Необхідність та вигоди ринкового обміну 2. АНАЛІЗ КОНЦЕПЦІЙ ЕФЕКТИВНОСТІ В РОЗПОДІЛІ БЛАГ В СУСПІЛЬСТВІ 2.1 Аналіз ефективності розподілу благ за критерієм Парето-ефективності 2.2 Аналіз ефективності розподілу благ за допомогою компенсаційних критеріїв 3. ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ РОЗПОДІЛУ БЛАГ ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення