Готові роботи

“МЕТОДИКА ОПРАЦЮВАННЯ ХУДОЖНІХ ОПОВІДАНЬ ”

Предмет Педагогіка
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 26
Зміст Вступ ……………………………………………………………………………. Розділ І. Ознайомлення із художніми оповіданнями……………………..…… 1.1. Ознайомлення учнів початкових класів з творами різних жанрів…. 1.2. Походження і визначення терміну «оповідання»………………….. Розділ ІІ. Використання художніх оповідань на уроках……………….……. 2.1. Опрацювання художніх оповідань на уроках РЗМ та укр.мови...... 2.2. Опрацювання художніх оповідань на уроках читання……………. 2.3. Гра як елемент відображення змісту оповідання…………………. Висновки……………………………………………………………………… Бібліографія …………………………………………………………
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення