Статті

Стаття для студентів на замовлення


stattya - pic-min.pngОстаннім часом в обов'язки студента входить не тільки відвідувати лекції і здавати контрольні роботи, а й займатися науковою роботою. Ще недавно написання статей було вибірковим і необов'язковим, цим займалися лише студенти, які планували вступ до аспірантури. Сьогодні ж більшість вузів для того, щоб підготувати магістра, зобов'язують студентів публікувати 2-3 статті по темі дипломного дослідження.

В цілому ж написання статті - корисна справа, оскільки воно дозволяє добре вивчити питання дослідження, знайти проблемні сторони, а також підготувати основу для майбутньої дипломної роботи. Стаття - складна наукова праця, яка передбачає не просто відповідь на питання, а пошук відповіді на складні питання. Наукові статті виконуються за темами, які мало вивчені в науковому середовищі. Таким чином, для того, щоб відповісти на питання, студенту доводиться досліджувати багато джерел.

Основним джерелом для написання наукової статті є наукові праці інших вчених. Не можна просто знайти матеріал в рефераті і переписати його своїми словами, оскільки кожна стаття повинні мати наукову новизну. Тобто, студент в процесі вивчення повинен знайти проблему і її рішення. При цьому також необхідно враховувати і те, що студент не може просто взяти і написати своє ставлення до певної проблеми. Воно повинно ґрунтуватися на наукових дослідженнях із зазначенням посилань на авторів, які також займалися вивченням даного питання.

Написання статті - досить тривалий процес. Якщо на реферат необхідно витратити день-два, то на статтю - як мінімум 1 тиждень. За цей час студент збере не менше 40-ка джерел, які в подальшому будуть використані для написання дипломної роботи.

Якщо ж студент не має можливості займатися науковою роботою, за написання наукової статті може взятися агентство Магістр. У штаті нашого агентства знаходяться аспіранти і доктора наук, які мають великий досвід у написанні наукових статей різного рівня. При цьому необхідно зазначити, що статті також бувають різні за складністю. Якщо для звичайної конференції досить 3-х сторінок тез, то для повноцінної наукової статті знадобитися дослідження на 10 сторінок, яке буде містити вивчення теоретичних проблем, а також мати рекомендаційну частину, яка заснована на аналітиці та дослідженнях. Робота такого рівня виконується протягом декількох тижнів.

Що необхідно знати для того, щоб замовити статтю студенту.

По-перше, необхідно знати, в який журнал планується публікація. Кожен журнал має свої вимоги до написання та оформлення статей. Здебільшого проблема оформлення стосується формування списку джерел українською, російською та англійською мовами. Тільки на формування списку літератури у досвідченого співробітника йде як мінімум 5 годин, а що говорити про студента.

Переваги замовлення статті в агентстві Магістр

Далеко не кожну статтю приймають наукові журнали. Статті повинні бути не тільки змістовними, але і бути оформлені відповідно до вимог. Найчастіше, студенти не можуть зробити статтю з першого разу, тому її постійно доводиться допрацьовувати. Дійсно, ми визнаємо, що іноді простіше заплатити незначну суму, щоб не хвилюватися з приводу того, візьмуть статтю чи ні, і чи пройде вона рецензію до терміну останньої подачі. Наша компанія надає гарантії якості на всі статті. Разом з тим, маючи такі дослідження, вам буде простіше написати якісну дипломну роботу. Оскільки за новими стандартами така робота буде формуватися результатами дослідження в статті.Мы №1 в Реф-рейтинге
Добавить отзыв
Хочу такой виджет