Статті ВАК

Стаття ВАК на замовлення


stattya - pic.png

«Динозаври науки» минулого століття вже не справляються зі стрімкими темпами наукового прогресу. Разом з тим вітчизняна наука повинна розвиватися і не відставати від світових темпів. Тому зараз дуже важливо залучення молодих науковців з «палаючими очима» і світлими головами.

Правда, є одна вагома «але». Молодим вченим дуже важко звикнути до того, що їх діяльність повинна бути пов'язана з середньовічною бюрократією, залишеної їм у спадок від «старої гвардії». Під цією бюрократією маються на увазі всілякі наукові праці, захисти кандидатських і докторських дисертацій. Дух молодого науковця просто відторгає цю рутинну роботу, оскільки і без того зрозуміло, що робиться вона «для галочки». У більшості випадків це стає причиною того, що ті ідеї і відкриття, які могли б вплинути на розвиток науки, так і залишаються на папері, оскільки у аспіранта на горизонті планова стаття ВАК.

Як вчинити?

Наукову бюрократію складно порівняти навіть з чиновницькою - вона набагато глибша. Молоді науковці повинні дотримуватися всіх сформованих століттями канонів для отримання хоч невеликої можливості представлення своєї роботи перед членами ВАК, що дасть можливість отримання наукового ступеня. Причому це необхідне «зло», оскільки без статті ВАК неможливо побудувати наукову кар'єру. Цю статтю легкою ніяк назвати не можна навіть для досвідченого вченого. Що ж говорити про молодого фахівця, у якого взагалі відсутній досвід в літературних дослідженнях. Адже сама стаття повинна бути написана грамотно, послідовно і повинна бути читабельною. І в таких випадках з написанням статті ВАК допоможе спеціалізоване агентство Магістр.

Замовлення наукової статті

Дослідницька частина роботи - це мінімум того, що потрібно зробити. Адже в статті практика - аж ніяк не головне. Головне, щоб були дотримані всі рамки і вимоги, до яких так звикли ті, хто й прийматимуть статтю - члени вищої атестаційної комісії. Навіть відкриття рівня Ейнштейна може залишитися в чернетці, якщо його не опублікують в наукових виданнях.

Статтю ВАК написати - справа гранично складна навіть для досвідчених науковців, оскільки всі свої ідеї потрібно викласти коротко, повно і зрозуміло, щоб на кількох сторінках було викладено суть проблеми. Отже, самим ідеальним варіантом є замовлення наукової роботи в агентстві Магістр.

Для замовлення статті необхідно зайти на сайт компанії, заповнити всі поля заявки із зазначенням тонкощів, вимог до оформлення, побажань. До заявки необхідно додати файл з проведенням дослідження і його результатами. З вами зв'яжеться менеджер, який уточнить деталі, назве терміни виконання, повну вартість роботи, а також розмір авансу. Після отримання згоди і внесення авансу наші співробітники ретельно ознайомляться з результатами дослідницької роботи і кваліфіковано оформлять їх в наукову статтю. Вартість статті ВАК визначається складністю роботи і терміном надання.

Чому агентство Магістр

1. Стаття буде написана кваліфікованим співробітником, який розбирається саме в тематиці роботи.

2. Ми гарантуємо якість написання та відповідність усім стандартам конкретного видання, яке буде рецензувати роботу.

3. За бажанням замовника ми прикріпимо до роботи всю супровідну документацію, яку вимагає редакція (додаткова плата).

4. Наша співпраця не закінчується після того, як робота буде написана і передана вам. Ми будемо супроводжувати її аж до публікації, щоб внести при необхідності правки.

5. Ми гарантуємо написання статті в обумовлені терміни.Мы №1 в Реф-рейтинге
Добавить отзыв
Хочу такой виджет