Готові роботи

“Особливості хатнього житла на Полтавщині (к. ХІХ - поч. ХХ ст.) ” (ID:66444)

РозділАрхітектура
Тип роботи інше
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 50
Зміст ЗМІСТ Вступ Розділ 1. Особливості народного житла Полтавщини Особливості вибору матеріалів для будівництва Конструкції та будівельні технології Планування хати Символіка житла та вірування, пов’язані з ними Розділ 2.Хатнє житло Полтавщини в порівнянні з оселями прилеглих областей Взаємозалежність природного зонування та вибору матеріалів для будівництва Декоративно-художнє оздоблення житла Висновки Список використаних джерел Додатки
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення