Готові роботи

“Бізнес план рибальського магазину” (ID:83850)

РозділБізнес плани
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 18
Зміст 1.Сформувати бізнес-ідею 2.Обрати організаційно-правову форму для новоствореного підприємства (обґрунтувати свій вибір, складіть перелік необхідних документів для реєстрації та ліцензування підприємства) 3.Провести аналіз стану галузі до якої належить підприємство (визначити головних конкурентів; виявити головних споживачів, на яких розраховується товар чи послуга) 4.Оцінити конкурентоспроможність підприємства (конкурентоспроможність товару (послуги), конкурентоспроможність підприємства) 5.Оцінити найбільш характерні ризики новоствореного підприємства (зниження впливу кожного з ризиків на діяльність підприємства) 6.Розробити організаційну структуру управління підприємства (обґрунтуйте вибір форми) 7.Сформування маркетингову стратегію підприємства Список джерел
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення