Готові роботи

“Бюджетування” (ID:126846)

РозділБюджетний менеджмент
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 4
Зміст Для забезпечення необхідного рівня платоспроможності та запобіганню касовим розривам, що призводить до необхідності сплати додаткових штрафів, пені та різноманітних санкцій на ТзОВ "Ласунчик", яке займається виробництвом кондитерських виробів, директором підприємства було прийнято рішення про розроблення на наступних 6 місяців з помісячною деталізацією бюджету руху грошових коштів. Залишок коштів у підприємства на початок планового бюджетного періоду становитиме 16 тис. грн. При цьому відповідно до укладених контрактів на постачання сировини підприємство протягом шести місяців бюджетного періоду планує придбати сировини в обсягах 134,132,130, 136,138,141 тис. грн. відповідно. Згідно з умовами оплати за сировину воно повинно сплатити за придбання кожного обсягу сировини 50% у цьому ж місяці, 30% - у наступному та 20% — у другому місяці після отримання сировини. При цьому першого місяця планового бюджетного періоду підприємство планує сплатити за куплену раніше сировину 9 тис. грн. Щомісяця підприємство планує сплачувати транспортній організації, яка його обслуговує, 8% від обсягу придбаної сировини за надані послуги з перевезення вантажів. При цьому щомісяця підприємство планує сплачувати орендні платежі у сумі 9 тис. грн., комунальні платежі у сумі 8 тис. грн., рекламні платежі — 13 тис. грн., та витрачати на ремонтно-обслуговуючі роботи — 6 тис. грн. Необхідно зазначити, що місячний фонд оплати праці на підприємстві у плановому бюджетному періоді становитиме 92 тис. грн., при цьому планується здійснювати оплату праці таким чином: 40% виплачується авансом у тому ж робочому місяці, 60% виплачується на початку наступного місяця. Також на засадах укладених зі споживачами договорів, підприємство планує реалізувати щомісяця готової продукції на суми 245,241, 239, 244, 238, 243 тис. грн. відповідно й згідно з умовами оплати отримати за відвантажену продукцію 60% суми у цьому ж місяці, 30% — у наступному місяці, 10% — у другому після відвантаження продукції місяці. При цьому в першому місяці планового бюджетного періоду підприємство планує ще отримати за раніше відвантажену продукцію 11 тис. грн. Завдання: 1. Сформуйте плани – графіки надходжень і виплат грошових кштів ТзОВ «Ласунчик» на І півріччя 2016 р. за формами, наведеними в табл. 2. Сформуйте бюджет руху грошових коштів за формою, наведеною у табл. 3. Сформуйте висновки про платоспроможність підприємства на кожному місяці горизонту бюджетного планування, наявність касових розривів чи неефективне використання наявних фінансових ресурсів, тобто наявність існуючих на підприємстві проблем у сфері управління грошовими потоками та запропонуйте напрямки удосконалення управління грошовими потоками.
Ціна(грн.) 35
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення