Готові роботи

“Бюджетний дефіцит, його причини і наслідки. Методи управління” (ID:53873)

РозділБюджетний менеджмент
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 38
Зміст ЗМІСТ ВСТУП 1 ЕКОНОМІЧНА СУТНІСТЬ, ФОРМИ ТА РОЛЬ БЮДЖЕТНОГО ДЕФІЦИТУ В ЕКОНОМІЦІ ДЕРЖАВИ 1.1 Суть бюджету держави та бюджетного дефіциту. Види та форми прояву державного бюджету 1.2 Причини виникнення дефіциту та його вплив на економіку країни 1.3 Теоретичні підходи до управління бюджетним дефіцитом 2 АНАЛІЗ ВПЛИВУ ДЕФІЦИТУ БЮДЖЕТУ НА ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВИ 2.1 Оцінка структури і динаміки доходів Державного бюджету України за 2011-2013 роки 2.2 Вплив здійснення видатків з Державного бюджету на рівень дефіциту 3 ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТНИМ ДЕФІЦИТОМ В УКРАЇНІ ВИСНОВКИ ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення