Готові роботи

“Бюджетування”

РозділБюджетний менеджмент
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 6
Зміст 1. Аналіз динаміки обсягу та структури доходів від операцій з капіталом у Державному бюджеті України впродовж 2005-2007 років Перелік графічного матеріалу: 1. Аналіз динаміки обсягу та структури доходів від операцій з капіталом у Державному бюджеті України впродовж 2005-2007 років Таблиця 1 Аналіз доходів Державного бюджету України та місце в них доходів від операцій з капіталом за планом, млн.грн. Таблиця 2 Аналіз доходів Державного бюджету України та місце в них доходів від операцій з капіталом фактично, млн.грн. Рис.1. Планові та фактичні доходи від операцій з капіталом Таблиця 3 Структура доходів Державного бюджету України та місце в них доходів від операцій з капіталом за планом, млн.грн. Таблиця 4 Структура доходів Державного бюджету України та місце в них доходів від операцій з капіталом фактично, % Рис.2 Структура доходів державного бюджету 2007 року Таблиця 5 Динаміка доходів від операцій з капіталом за його елементами, млн..грн. Рис.3. Динаміка елементів доходів від операцій з капіталом Таблиця 6 Динаміка доходів від операцій з капіталом за видами фондів, млн..грн. Рис.4. Динаміка доходів від операцій з капіталом Таблиця 7 Структура доходів від операцій з капіталом за його елементами, % Рис.5 Структура доходів державного бюджету 2007 року Таблиця 8 Структура доходів від операцій з капіталом за видами фондів, %
Ціна(грн.) 20
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення