Готові роботи

“Бюджетний моніторинг (на прикладі Львівської області)”

РозділБюджетний менеджмент
Тип роботи аналітична робота
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 22
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ І АНАЛІЗ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2012 РІК 1.1. Загальний огляд ситуації в бюджетно-податковій сфері 1.2. Аналіз виконання дохідної частини бюджету 1.3. Аналіз виконання видаткової частини бюджету 1.4. Аналіз виконання плану по доходах бюджету 1.5. Аналіз виконання плану по видатках бюджету РОЗДІЛ ІІ СПЕЦІАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ВИКОНАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ 2.1. Аналіз виконання дохідної частини спеціального фонду 2.2. Аналіз виконання видаткової частини спеціального фонду 2.3. Аналіз видатків на душу населення місцевих бюджетів 2.4. Аналіз видатків на освіту, охорону здоров’я та соціальне забезпечення. ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення