Готові роботи

“Бюджетне регулювання як інструмент соціально-економічного розвитку регіону”

РозділБюджетний менеджмент
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 45
Зміст Вступ Розділ 1. Теоретико-методичні основи бюджетного регулювання як інструмент соціально-економічного розвитку регіону 1.1 Історичні аспекти становлення і розвитку бюджетних відносин в Україні 1.2 Сутність та методи бюджетного регулювання, його значення для соціально-економічного розвитку регіону 1.3 Поняття та види міжбюджетних трансфертів Розділ 2. Аналіз бюджетного регулювання та його роль в соціально-економічному розвитку району 2.1 Аналіз джерел формування та величина дохідної частини бюджету 2.2 Аналіз видаткової частини бюджету 2.3 Оцінка бюджетного регулювання та його вплив на соціально-економічну сферу Розділ 3. Сучасний стан та перспективи вдосконалення механізму бюджетного регулювання в Україні в ринкових умовах 3.1 Механізму бюджетного регулювання в країнах з ринковою економікою 3.2 Концептуальні підходи до вдосконалення системи бюджетного регулювання в Україні Висновки
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення