Готові роботи

“Державний фінансовий контроль (варіант 6) №2” (ID:251340)

РозділДержавний фінансовий контроль
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 16
Зміст ВСТУП ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА 1. Теоретичні питання 1.1. Підготовка до проведення аудиту ефективності 1.2. Контроль за станом усунення виявлених порушень і виконанням вимог контролюючого органу 2. Тестові завдання ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
1.1. Підготовка до проведення аудиту ефективності Аудит виконання бюджетних програм, або аудит ефективності, здійснюють з метою напрацювання обґрунтованих пропозицій щодо підвищення ефективності використання коштів державного та місцевих бюджетів, передбачених на реалізацію бюджетних програм. Розділом 3 Методикою проведення Державною фінансовою інспекцією України, її територіальними органами державного фінансового аудиту діяльності суб’єктів господарювання визначено організацію та проведення аудиту ефективності [8]. Для проведення аудиту ефективності, як правило, створюється аудиторська група. Завдання 6 Відповісти «так» або «ні», чи допущено порушення фінансово-господарської дисципліни в таких ситуаціях: При педіатричному будинку-інтернаті існує підсобне господарство з виробництва продуктів харчування, яке не має статусу юридичної особи, а входить до складу інтернату. Відповідно до накладних на відпуск продукції для інтернату, її ціна встановлювалася із застосуванням рентабельності

Замовлення

Замовлення