Готові роботи

“Міжнародні стандарти регулювання фінансового ринку” (ID:260967)

РозділРинок фінансових послуг
Тип роботи курсова
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 30
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ РЕГУЛЮВАННЯ ФІНАНСОВОГО РИНКУ 1.1. Сутність, місце та функціональна роль фінансового ринку в сучасній економіці 1.2. Сутність регулювання фінансового ринку: принципи, напрями, рівні та форми регулювання POЗДІЛ 2. АНАЛІЗ СТАНДАРТІВ РЕГУЛЮВАННЯ ФІНАНСОВОГО РИНКУ 2.2.Особливості здійснення державного фінансового ринку в Україні 2.3. Характеристика міжнародних стандартів регулювання фінансового ринку POЗДІЛ 3. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РЕГУЛЮВАННЯ ФІНАНСОВОГО РИНКУ 3.1.Досвід регулювання фінансового ринку в країнах з розвинутою ринковою 3.2. Оптимізація регулювання фінансового ринку України відповідно до міжнародних стандартів ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 240
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення