Готові роботи

“Автоматизація теплового пункту” (ID:51799)

РозділАвтоматизація технологічних процесів
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 96
Зміст Вступ 1.Технологічна частина 2. Аналіз технологічного процесу як об'єкту керування 3.Технічне обґрунтування вибору функціональної схеми автоматизації 4. Розробка автоматизованої системи керування і обґрунтування вибору технічних засобів 5. Розрахунок і моделювання системи автоматичного регулювання 6. Опис схем автоматизації 7. Специфікація засобів автоматизації 8. Охорона праці та навколишнього середовища 9. Економічна доцільність та ефективність впровадження системи автоматизації Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 800
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення