Готові роботи

АСУ виробництва плавлених сирків (ID:65629)

РозділАвтоматизація технологічних процесів
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 33
Зміст Вступ 1.Техніко-економічне обґрунтування проекту 2.Характеристика об’єкта автоматизації 3.Система автоматизації 3.1.Обґрунтування вибору технічних засобів для вимірювання, ВМ та РО 3.2.Схема автоматизації 3.3.Специфікація засобів автоматизації 3.4.Креслення встановлення технічних засобів 3.5.Проектне компонування мікропроцесорних контролерів 3.6.Принципові схеми регулювання, управління та сигналізації 3.7.Опис спеціального програмного забезпечення для мікропроцесорних контролерів (алгоритм та програма для ПЛК) 3.8. Переліки вхідних та вихідних сигналів та даних SCADA/HMI 3.9. Відеокадри дисплейних мнемосхем оператора Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 1000
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення