Готові роботи

“Організація і прведення лабораторної діагностики хвороб тварин”

РозділВетеринарна медицина
Тип роботи курсова
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 43
Зміст Вступ Розділ 1. Попереднє знайомство з твариною 1.1. Діагностика та профілактика захворювань у сільськогосподарських тварин 1.2. Реєстрація та опис великої рогатої худоби 1.3. Анамнез піддослідної тварини Розділ 2. Власні дослідження 2.1. Загальне дослідження 2.2. Дослідження серцево-судинної системи 2.3. Дослідження системи дихання 2.4. Дослідження системи органів травлення 2.5. Дослідження сечовидільної системи 2.6. Дослідження нервової системи 2.7. Лабораторні дослідження Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення