Готові роботи

“Заходи боротьби з трихофітією телят в ТОВ Агрофірма "Маяк" смт Котельва Полтавської області ” (ID:237605)

РозділВетеринарна медицина
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 50
Зміст стор. Завдання на виконання дипломної роботи Реферат 1. Вступ 2. Огляд літератури 2.1. Визначення хвороби 2.2. Історична довідка 2.3. Етіологія хвороби 2.4. Стійкість збудника 2.5. Патогенез 2.2. Епізоотологічні дані 2.7. Клінічні ознаки хвороби 2.8. Патологоанатомічні зміни 2.9. Діагноз 2.10. Диференціальна діагностика 2.11. Лікування 2.12. Профілактика та заходи боротьби 2.13. Висновок з огляду літератури 3.Власні дослідження 3.1. Матеріали і методи дослідження 3.2. Загальна виробничо-господарська характеристика ТОВ Агрофірма "Маяк" 3.3. Ветеринарно-санітарний і епізоотичний стан даного господарства 3.4. Результати досліджень 3.4.1. Епізоотологічна характеристика спалаху трихофітії в ТОВ Агрофірма "Маяк" 3.4.2.Клінічна картина при трихофітії телят в ТОВ Агрофірма"Маяк" Полтавської області 3.4.3. Лабораторні дослідження в даному господарстві 3.4.4. Лікування трихофітії великої рогатої худоби вТОВ Агрофірма"Маяк" Полтавської області …………………………………. 3.4.5. Заходи по ліквідації трихофітії великої рогатої худоби в ТОВ Агрофірма "Маяк" Полтавської області 3.4.6. Заходи по профілактиці трихофітії великої рогатої худоби в ТОВ Агрофірма "Маяк" 3.5. Обговорення результатів власних досліджень 4. Розрахунок економічної ефективності 5. Охорона праці 6. Екологічна експертиза 7. Висновки і пропозиції 8. Список використаної літератури 9. Додатки
Ціна(грн.) 2500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Дипломна робота на тему: "Заходи боротьби з трихофітією телят в ТОВ Агрофірма "Маяк" смтКотельва Полтавської області " викладена на 50 сторінках комп'ютерного тексту і містить 2 таб¬лиці і 4 малюнки, додатки, що містять документацію, яка засвідчує виконану роботу. Робота виконувалась в ТОВ Агрофірма "Маяк" Полтавської області. Для досягнення мети були поставлені наступні завдання: вивчити епі-зоотичну ситуацію з трихофітії телят в ТОВ Агрофірма "Маяк", вивчити клініч¬ну картину хвороби та прийняти участь у ліквідації трихофітії в господарстві. В останній час спостерігається тенденція до збільшення випадків за-хворювання на трихофітію. Вона склала 58 випадків захворювання (35,15 %) із 165 телят, які є на фермі. Було проведено лікування хворих тварин. Для цього використовували вакцину проти трихофітії великої рогатої худоби ЛТФ-130 внутрішньом'язево в дозах: телятам до чотирьох місяців - 10 мл, від чотирьох до шести місяців - 15 мл із подальшою ревакцинацією через де¬сять днів, а також зовнішньо використовували мазь "Ям" один раз на день. На протязі одного місяця спостерігали за хворими тваринами . Ефекти¬вність при лікуванні вакциною ЛТФ-130 склала 100 %, на протязі 20 днів те¬лята видужали, а при використанні мазі "Ям" видужання склало - 77,7 %, 4 тварини не піддались лікуванню маззю. Таким чином, більш ефективною при лікуванні трихофітії являється вакцина ЛТФ-130. Отримані нами дані можуть бути використані в галузі ветеринарної ме¬дицини під час роботи лікарів.

Замовлення

Замовлення