Готові роботи

“Кесарів розтин – як спосіб завершення родів у тварин” (ID:237621)

РозділВетеринарна медицина
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 74
Зміст ЗАВДАННЯ НА ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ 4 РЕФЕРАТ 6 ПЕРЕЛІК СКОРОЧЕНЬ 8 1. ВСТУП 9 2. ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ 12 2.1. Фізіологія родів 12 2.1.1. Роль гормонів у механізмі родового процесу 12 2.1.2. Фізіологічні зміни у матці під час родів 18 2.1.3. Передвісники родів та їх клінічні ознаки 20 2.1.4. Анатомо-топографічні взаємовідношення плода до родових шляхів самки 22 2.2. Патологічні роди. Їх причини та класифікація 23 2.3. Кесарів розтин (Sectio caesarea) 28 2.3.1. Показання до проведення кесаревого розтину у сук та кішок 28 2.3.2. Оперативний доступ для кесаревого розтину 29 2.3.3. Наркоз при проведенні кесаревого розтину 29 2.3.4. Техніка виконання кесаревого розтину 30 2.3.5. Післяопераційний догляд тварин при проведенні кесаревого розтину 31 2.3.6. Ускладнення після проведення кесаревого розтину 32 2.4. Висновки до огляду літератури 32 3. ВЛАСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ 33 3.1. Матеріали і методи дослідження 33 3.2. Характеристика Кременчуцької міської лікарні ветеринарної медицини 35 3.3. Результати власних досліджень 37 3.3.1. Частота проведення кесаревого розтину у собак та кішок в умовах Кременчуцької міської лікарні ветеринарної медицини 37 3.3.2. Підготовка до операції 39 3.3.3. Проведення місцевого знеболення 40 3.3.4. Застосування наркозу при проведенні кесаревого розтину 40 3.3.5. Техніка проведення операції та оперативні доступи 41 3.3.6. Післяопераційний догляд тварин 47 3.3.7. Динаміка морфологічних показників крові тварин до та після проведення кесаревого розтину 48 3.4. Розрахунок економічної ефективності 50 3.5. Обговорення результатів власних досліджень 52 4. ОХОРОНА ПРАЦІ 55 5. ЕКОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА 67 6. ВИСНОВКИ 72 7. ПРОПОЗИЦІЇ ВИРОБНИЦТВУ 73 8. СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 74
Ціна(грн.) 2500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
РЕФЕРАТ Дипломна робота викладена на 77 листах комп’ютерного друку, має 9 таблиць, 8 рисунків, а список літератури включає 56 джерел. Дипломна робота включає вступ, огляд літератури, власні дослідження, які викладені у п’яти розділах, їх узагальнення та аналіз, висновки і пропозиції виробництву, список використаних літературних джерел. Тема – «Кесарів розтин – як спосіб завершення родів у тварин». Основна мета і завдання дипломної роботи – встановити частоту проведення кесаревого розтину в дрібних домашніх тварин в умовах Кременчуцької міської лікарні ветеринарної медицини, показання до здійснення даного оперативного втручання, способи проведення, динаміку гематологічних показників крові тварин до та після операції, а також післяопераційний догляд за тваринами. Об’єктом досліджень були суки та кішки різних порід та віку, які надходили в Кременчуцьку міську лікарню ветеринарної медицини з показаннями до проведення кесаревого розтину. Методи досліджень – статистичні, клінічні, гематологічні. Під час виконання роботи встановлено, що найчастіше спостерігаються такі патології родів, як слабкі перейми і потуги – 38 випадків за 3 роки, сильні перейми і потуги – 35 випадків, неправильні взаєморозміщення плодів – 42 випадки, але найбільш поширеними патологіями є вузькість родових шляхів та великопліддя, що потребувало проведення кесаревого розтину – 77 випадків за 3 роки. У сук породи “Англійський бультер’єр” було проведено найбільшу кількість кесаревих розтинів, що на нашу думку зумовлено особливістю форми голови плодів та вузькістю тазу. Під час виконання дипломної роботи нами було проведено 5 кесаревих розтинів у сук різних порід – мопс (1 випадок), англійський бульдог (3 випадки) та французький бульдог (1 випадок). Крім того здійснено 5 кесаревих розтинів у кішок: 4 випадки кішкам породи “Шотландська висловуха” та 1 випадок – безпорідним тваринам. Встановлено динаміку морфологічних показників крові тварин до операції та в післяопераційний період – на 3-тю, 5-ту та 8-му добу. Галузь використання роботи – ветеринарна медицина.

Замовлення

Замовлення