Готові роботи

“Доходи місцевого бюджету: проблеми формування та виконання” (ID:56768)

РозділБюджетний процес
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 53
Зміст Зміст Вступ Розділ І. Теоретико-методологічні засади формування доходів місцевих бюджетів 1.1. Сутність доходів місцевих бюджетів 1.2. Методологічні аспекти формування доходів місцевих бюджетів Розділ ІІ. Практичні аспекти формування та виконання доходів місцевих бюджетів 2.1. Склад та структура доходів місцевих бюджетів України 2.2. Напрями використання доходів місцевих бюджетів Розділ ІІІ. Проблеми та перспективи формування доходів місцевих бюджетів 3.1. Формування доходів місцевих бюджетів у зарубіжних країнах 3.2. Проблеми мобілізації доходів місцевих бюджетів та шляхи їх вирішення Висновки Список використаних джерел Додатки
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення