Готові роботи

“Бюджетування дiяльностi суб`єктiв господарювання” (ID:65354)

РозділБюджетний процес
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 17
Зміст Питання 10.Бюджетування як інструмент випереджаючого контролю Практична частина. Варіант 21 Бюджет І 20000 розмір обсягу реалізації у грудні минулого року, шт.. 10 ціна реалізації одиниці продукції у грудні минулого року, грн.. 2,0% зростання ціни продукції кожного наступного місяця 3,0% зростання обсягу реалізації продукції кожного наступного місяця 30,0% частка передоплати покупцем за продукцією у попередньому місяці, від її повної вартості (у % в місяць) 60,0% частка оплати покупцем за фактом відвантаження продукції, від її повної вартості (у % на місяць) 10,0% частка післяплати покупцем за продукцією (погашення у наступному місяці), У % на місяць 1,0% частка безнадійної дебіторської заборгованості у вартості післяплати за продукцією Бюджет 2 2,0% норматив запасів на кінець періоду за продукцією (% від обсягу реалізації звітного періоду). Друге теоретичне питання №6: Складання кросворду. Тема 6. Розробка системи бюджетів.
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення