Готові роботи

Адміністрування місцевих податків (ID:121105)

РозділАдміністрування податків та платежів
Тип роботи курсова
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 52
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. Організаційно-правові засади адміністрування місцевих податків і зборів в Україні 1.1 Сутність процесу адміністрування місцевих податків і зборів в Україні та його нормативно-правове регулювання 1.2 Еволюція місцевих податків і зборів в Україні РОЗДІЛ 2. Фіскальні аспекти адміністрування місцевих податків і зборів 2.1 Оцінка обґрунтування впровадження місцевих податків та зборів 2.2 Аналіз місцевих податків і зборів на формування фінансових ресурсів регіону 2.3 Вплив місцевого самоврядування на систему місцевих фінансів європейських країн РОЗДІЛ 3. Шляхи вдосконалення адміністрування місцевих податків і зборів в Україні 3.1 Зарубіжний досвід адміністрування місцевих податків і зборів 3.2 Напрями вдосконалення вітчизняної системи місцевих податків і зборів ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ ДОДАТКИ  
Ціна(грн.) 110
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення