Готові роботи

Адміністрування платежів за спеціальне використання природних ресурсів (ID:191575)

РозділАдміністрування податків та платежів
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 94
Зміст ЗМІСТ Стор. ВСТУП РОЗДІЛ І. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ПЛАТЕЖІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ 1.1. Економічний зміст, функції та класифікація ресурсних платежів 1.2. Значення ресурсних платежів у системі оподаткування України 1.3. Особливості адміністрування платежів за спеціальне використання природних ресурсів Висновки до розділу 1 РОЗДІЛ ІІ. ФІСКАЛЬНО АДМІНІСТРАТИВНІ АСПЕКТИ РЕСУРСНИХ ПЛАТЕЖІВ 2.1. Аналіз надходження ресурсних платежів до бюджету України 2.2. Динаміка сплати платежів за спеціальне використання природних ресурсів в Україні 2.3. Методика адміністрування платежів за спеціальне використання природних ресурсів Висновки до розділу 2 РОЗДІЛ III. ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ АДМІНІСТРУВАННЯ ПЛАТЕЖІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ 3.1. Зарубіжний досвід адміністрування ресурсних платежів за спеціальне використання природних ресурсів 3.2. Головні проблеми низької прибутковості платежів за природні ресурси 3.3. Напрями удосконалення стягнення платежів за спеціальне використання природних ресурсів в Україні Висновки до розділу 3 ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 800
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення