Готові роботи

“Адміністрування акцизного податку: новації, технології, проблеми” (ID:56349)

РозділАдміністрування податків та платежів
Тип роботи курсова
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 56
Зміст ЗМІСТ ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ 1.1. Сутність та етапи адміністрування акцизного податку 1.2. Історія виникнення акцизного податку РОЗДІЛ 2. ОЦІНКА ФІСКАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ СПРАВЛЯННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ 2.1. Роль акцизного податку в надходженнях до Державного бюджету України 2.2. Технології адміністрування акцизного податку податковою та митною службами РОЗДІЛ 3. ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АКЦИЗНОГО ОПОДАТКУВАННЯ 3.1. Досвід зарубіжних країн щодо справляння акцизного податку 3.2. Проблеми справляння акцизного податку та шляхи їх вирішення ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення