Готові роботи

“Адміністрування збору за спеціальне використання лісових ресурсів”

РозділАдміністрування податків та платежів
Тип роботи курсова
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 34
Зміст ЗМІСТ ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕСУРСНИХ ПЛАТЕЖІВ 1.1. Види та значення податкових платежів за використання ресурсів 1.2. Економічна сутність платежів за використання ресурсів РОЗДІЛ 2. МЕХАНІЗМ ОПОДАТКУВАННЯ ЗБОРОМ ЗА СПЕЦІАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ 2.1. Методичні аспекти адміністрування збору за спеціальне використання лісових ресурсів 2.2. Новації Податкового кодексу щодо збору за спеціальне використання лісових ресурсів РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ АДМІНІСТРУВАННЯ ЗБОРУ ЗА СПЕЦІАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ 3.1. Досвід зарубіжних країн щодо оподаткування лісокористування 3.2. Напрями удосконалення оподаткування спеціального використання лісових ресурсів в Україні ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення