Готові роботи

Адміністрування осовних бюджетоутворюючих податків (ID:56361)

РозділАдміністрування податків та платежів
Тип роботи курсова
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 47
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Загальна характеристика основних бюджетоутворюючих податків 1.1. Сутність та значення податків 1.2. Характеристика основних бюджетоутворюючих податків в Україні Розділ 2. Механізм адміністрування основних бюджетоутворюючих податків в Україні 2.1. Методика розрахунку та сплати основних бюджетоутворюючих податків 2.2. Надходження від основних бюджетоутворюючих податків до бюджету Розділ 3. Проблеми та напрями удосконалення адміністрування основних бюджетоутворюючих податків в Україні 3.1.Проблеми удосконалення адміністрування основних бюджетоутворюючих податків 3.2. Напрями удосконалення основних бюджетоутворюючих податків 3.3. Податковий кодекс та використання зарубіжного досвіду щодо адміністрування основних бюджетоутворюючих податків Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення