Готові роботи

“Адміністрування платежів за спеціальне використання природних ресурсів”

ПредметАдміністрування податків та платежів
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 59
Зміст Зміст Вступ Розділ І. Теоретичні основи адміністрування платежів за спеціальне використання природних ресурсів 1.1. Механізм адміністрування сплати ресурсних платежів в Україні 1.2. Правове забезпечення фінансової підтримки здійснення відновлювальних та природоохоронних заходів у процесі природокористування Розділ ІІ. Аналіз системи адміністрування платежів за спеціальне використання ресурсів 2.1. Методика стягнення платежів за природні ресурси 2.2. Аналіз обсягу надходжень платежів за спеціальне використання ресурсів 2.3. Контрольно-перевірочна робота справляння платежів за спеціальне використання природних ресурсів Розділ ІІІ. Проблеми та шляхи удосконалення системи адміністрування природних ресурсів в Україні 3.1. Зарубіжний досвід адміністрування платежів за спеціальне використання природних ресурсів 3.2. Проблеми щодо реформування системи адміністрування платежів за спеціальне використання природних ресурсів 3.3. Пропозиції щодо реформування системи адміністрування платежів за спеціальне використання природних ресурсів Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення