Готові роботи

“Актуальні проблеми формування та використання коштів Державного бюджету”

РозділБюджетна система
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 48 з додатками
Зміст ВСТУП……………………………………………………………………….…...….3 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ……….……………….………5 1.1. Принципи, класифікація та джерела формування Держаного бюджету України…….…..…………………………………………………..……….….…….5 1.2. Напрями використання коштів Державного бюджету України ….………..10 РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДИНАМІКИ МАКРОЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ……..…………………………………………………………....…16 2.1. Аналіз дохідної частини Державного бюджету України…………………16 2.2. Аналіз видаткової частини Державного бюджету України…….. ……....…23 РОЗДІЛ 3. Шляхи збалансування Державного бюджету України ………….….30 ВИСНОВКИ………………………………………………………………….……..38 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ…………..…………………...……..40 ДОДАТКИ………………………………………………….………………...……..43
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Вступ На нашу думку, актуальність обраної теми полягає в тому, що сьогодні дуже важливою є проблема побудови досконалої та ефективної системи формування дохідної та видаткової частини державного бюджету, враховуючи їх структуру, для ефективного розвитку національної економіки. Адже значне перевищення видатків над доходами призводить до економічної кризи, зростання державного боргу, дефіцитів бюджетів усіх рівнів тощо. Тому актуальним є дослідження методів, видів і джерел формування державних доходів, що слугуватиме теоретичною основою для вироблення практичних рекомендацій щодо їх збільшення та раціонального використання. У зв’язку з цим ми визначили мету нашої роботи, яка полягає у дослідження теоретичних та практичних аспектів формування та використання коштів Державного бюджету України, виявлення існуючих проблем та обґрунтування можливих шляхів їх вирішення. Досягнення зазначеної мети зумовило необхідність комплексу завдань: Висновки За результатами написання курсової роботи були зроблені наступні висновки: Державний бюджет є невід'ємним атрибутом кожної країни та важливим інструментом реалізації економічної та соціальної політики держави. Склад доходів ДБ визначається Бюджетним кодексом України та Законом України про Державний бюджет на відповідний рік і затверджується Верховною Радою України. Доходи бюджету мають тенденцію збільшуватись упродовж 3х проаналізованих років. Відповідно до Статті 9 Бюджетного кодексу України, доходи Державного бюджету поділяються на 4 основні групи: - податкові надходження; - неподаткові надходження; - доходи від операцій з капіталом; - трансферти.

Замовлення

Замовлення