Готові роботи

«Неподаткові надходження до Державного бюджету» (ID:221349)

РозділБюджетна система
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 50
Зміст ЗМІСТ Вступ………………………………………………………………………… 3 1. Неподаткові надходження до Державного бюджету………………. 5 1.1. Місце і роль неподаткових надходжень в системі доходів бюджетів ……………………………………………………………… 5 1.2. Склад і структура неподаткових доходів бюджетів………………... 11 1.3. Перспективи розвитку системи неподаткових доходів бюджету…. 29 2. Видатки місцевих бюджетів за 2014-2016 рр………………………. 34 2.1. Обсяг видатків місцевих бюджетів………………………………….. 34 2.2. Структура видатків за функціональною класифікацією…………… 37 2.3. Структура видатків за економічною класифікацією……………….. 39 2.4. Міжбюджетні трансферти з державного бюджету до місцевих…... 41 Висновки…………………………………………………………………….. 46 Список використаної літератури ………………………………………….. 49
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення