Готові роботи

“«Розвиток риторики у Візантії»” (ID:220845)

РозділРиторика
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 22
Зміст Вступ 1. Становлення та вплив християнства на риторику у Візантії 2. Основні етапи розвитку риторики у Візантії Висновоки Список використаних джерел
Ціна(грн.) 75
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
До заснування Візантійської імперії зачатки майбутнього його мистецтва формувалися в ранньому християнстві. Тому саме воно справило великий вплив на подальший розвиток християнської думки у новоствореній імперії .І так як християнство охоплювало усі аспекти тодішнього життя, його прояви ми можемо побачити і у розвитку риторики. Один із перших наставників-християн Іоанн Златоуст піддав античну педагогічну систему критиці саме через риторику. Він зазначав, що вона опікується тим, щоб навчити добре говорити і тим заробляти гроші, а не настановити душу і сформувати розум. Хоча і аналіз проповідей Іоанна Златоуста доводить, що він пропагував методи виховання орієнтовані на античну традицію та кращими формами навчання вважав настанову і бесіду. Проте виховання, на його думку, мало базуватися на божественному, духовному началі в душі людини (воля, свобода, моральність). Кращими формами виховання ставали: порада, застереження, настанова. Головним джерелом навчання визнавалася Біблія . Взагалі Біблію вважають чудовим джерелом повчань, а також прикладів для вивчення риторики.

Замовлення

Замовлення