Готові роботи

“Стільникова система зв’язку з кодовим розділенням каналів” (ID:262995)

РозділТелекомунікації, зв'язок, мобільний зв'язок
Тип роботи бакалаврська
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 46
Зміст СПИСОК УМОВНИХ ПОЗНАЧЕНЬ ВСТУП РОЗДІЛ 1. СИСТЕМИ ЦИФРОВОГО ЗВ’ЯЗКУ З РУХОМИМИ АБОНЕНТАМИ 1.1 Супутникові системи 1.2 Транкінгові системи 1.3 Стільникові системи РОЗДІЛ 2. РОЗРОБКА І РОЗРАХУНОК СТРУКТУРИ СТІЛЬНИКОВОЇ СИСТЕМИ 2.1 Структура системи 2.2 Розрахунок основних параметрів системи РОЗДІЛ 3. РОЗРОБКА РАДІОІНТЕРФЕЙСУ 3.1 Прямі канали 3.2 Зворотні канали 3.3 Методи підвищення швидкості передачі даних ВИСНОВОК
Ціна(грн.) 2500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
РЕФЕРАТ Пояснювальна записка до дипломної роботи "Стільникова система зв’язку з кодовим розділенням каналів": 46 сторінок, 17 рисунків, 2 таблиці, 7 використаних джерел. Мета дипломного проекту – розроблення методів підвищення швидкості передачі даних в системі зв’язку з кодовим розділенням каналів, при цьому не розширюючи спектр радіосигналу. Дана дипломна робота складається з трьох основних розділів. В першому розділі даної роботи оглядово розглянуто основні параметри систем цифрового радіозв’язку з рухомими абонентами, а саме: супутникові системи, транкінгові системи, стільникові системи зв’язку. В другому розділі описано систему з кодовим розділенням каналів, історія її виникнення, основні параметри, особливості її роботи та відмінності в роботі, порівнюючи з іншими системами ущільнення каналів. В третьому розділі детально описано принципи роботи всіх каналів (прямих та зворотних) в системі з кодовим розділенням каналів. А також розглянуто три методи, що дозволяють підвищити швидкість передачі даних в розглянутій стільниковій системі.

Замовлення

Замовлення