Готові роботи

Каталог сортів картоплі, виведених в ік уаан (ID:74538)

РозділСільське господарство
Тип роботи книги
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 57
Зміст В каталозі наведені характеристики реєстрованих та перспективних сортів картоплі різних груп стиглосиі й господарського призначення селекціїінституту картоалярства Української академії аграрних наук і його Аоліської дослідної станції ім. О.М.Засухіна. Всі сорти стійки проти раку картоплі, із них 14- стійкі проти картопляної нематоди. Сорти розміщенні в альфавітному порядку. В описі сорту є детальна інформація про основні морфологічні иа господарсько цінні ознаки.
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення