Готові роботи

Операції з депозитними рахунками (вкладними) фізичних осіб, їх облік. Аналіз стабільності та ефективності здійснення депозитних операцій (ID:103006)

РозділБанківська справа
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 50
Зміст Розділ 1. Теоретичні аспекти здійснення депозитних операцій фізичних осіб в банках. 1.1. Сутність та класифікація банківських операцій з залучення коштів на депозити фізичних осіб 1.2. Страхування депозитів фізичних осіб в Україні та закордоном 1.3. Нормативно-правова основа роботи банків з депозитними операціями фізичних осіб Розділ 2. Основні правила оформлення та обліку депозитних операцій фізичних осіб. 2.1. Структура відображень депозитів фізичних осіб у Плані рахунків бухгалтерського обліку 2.2. Оформлення та облік депозитних операцій фізичних осіб Розділ 3. Аналіз та перспективи розвитку депозитних операцій фізичних осіб в банках. 3.1. Аналіз динаміки та якості коштів фізичних осіб за групами банків 3.2. Перспективи розвитку депозитних операцій банків в Україні 3.3. Застосування досвіду зарубіжних країн для побудови системи страхування депозитів фізичних осіб в Україні
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення