Готові роботи

“Фінансовий ринок України” (ID:19301)

РозділБанківська справа
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 150
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ І. ІНФРАСТРУКТУРА ФІНАНСОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ. 1.1. Характеристика елементів інфраструктури фінансових послуг 1.2. Розвиток інфраструктури ринку банківських послуг в Україні РОЗДІЛ ІІ. АНАЛАЗ ІНФРАСТРУКТУРИ РИНКУ БАНКІВСЬКИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ. 2.1. Аналіз банківської системи України в умовах ринку 2.2. Аналіз ринку цінних паперів та валютного ринку в Україні 2.3. Ефективність розвитку ринку фінансових послуг в Україні РОЗДІЛ ІІІ. УДОСКОНАЛЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ. 3.1. Роль банківських установ у інфраструктурному забезпеченні ринку фінансових послуг 3.2. Шляхи покращення фінансового ринку в умовах економіки держави ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 450
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення