Готові роботи

“Комерційні банки як учасники ринку цінних паперів”

Предмет Банківська справа
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 62
Зміст Вступ 1. Поняття ринку цінних паперів та його роль в економіці1.1. Ринок цінних паперів як складова фінансового ринку. 1.2. Основні інструменти ринку цінних паперів 1.3. Суб’єкти ринку цінних паперів 2. Комерційні банки як учасники ринку цінних паперів 2.1. Банки – емітенти цінних паперів 2.2. Комерційна діяльність банків на ринку цінних паперів 2.3. Портфельні операції банків на ринку цінних паперів 3. Стан та перспективи розвитку цінних паперів в Україні 3.1. Діяльність комерційного банку «Укрсоцбанк» на ринку цінних паперів 3.2. Державне регулювання ринку цінних паперів в України Висновки Список використаної літератури
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення