Готові роботи

“Управління активними і пасивними банківськими операціями”

Предмет Банківська справа
Тип роботи курсова
Рік виконання 2005
Кількість сторінок 38+
Зміст Вступ 1. Управління активними і пасивними банківськими операціями 1.1 Управління активними і пасивними банківськими операціями 1.2 Стратегії управління структурою активів та зобов'язань 1.3 Організація процесу управління активними і пасивними операціями банку 2. Механізм управління активними і пасивними операціями банку 2.1 Особливості управління розміщенням активів та залученням зобов'язань банку 2.2 Геп-менеджмент у процесі банківської діяльності 2.3 Проблеми практичного застосування геп-менеджменту 3. Шляхи оптимізації управління активними і пасивними банківськими операціями 3.1 Управління ризиком банку Висновок Література
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення