Готові роботи

“Управління капіталом банку ВАТ "Ощадбанк"”

ПредметБанківська справа
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 110
Зміст Вступ Розділ І. Організація управління капіталом банку 1.1. Зміст і порядок формування власного капіталу банку 1.2. Сутність, форми і методи формування залучених коштів банку 1.3. Загальна методика аналізу капіталу 1.4. Методи оцінювання та визначення достатності банківського капіталу 1.5. Особливості і методи управління залученими коштами банку 1.6. Розвиток підходів до управління капіталом банку Розділ ІІ. Дослідження банківського капіталу на прикладі ВАТ “Ощадбанк” 2.1. Загальна характеристика банківської установи – об’єкту дослідження 2.2. Аналіз структури та динаміки капіталу ВАТ “Ощадбанк” 2.3. Аналіз діяльності банку за показниками стабільності та оборотності вкладів ВАТ “Ощадбанк”Розділ ІІІ. Удосконалення управління капіталом 3.1. Адекватність капіталу та його вплив на результати діяльності 3.2. Удосконалення управління залученими коштами шляхом оптимізації депозитної діяльності банку 3.3. Удосконалення розробки депозитної політики банку Висновки Список літератури Додатки
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення