Готові роботи

“Організація процесу банківського кредитування ”

Предмет Банківська справа
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 117
Зміст Зміст Вступ Розділ 1. Теоретичні основи організації кредитної діяльності комерційними банками 1.1Економічна сутність кредиту та його необхідність 1.2Принципи кредитування на яких базується банківське кредитування 1.3Світовий досвід удосконалення управління банківським кредитуванням Розділ 2. Основні умови та етапи процесу кредитування у ВАТ Банк «Фінанси та кредит» 2.1Характеристика фінансового стану та результатів діяльності банківської установи 2.2. Умови та порядок укладання кредитної угоди 2.3. Моніторинг за виконанням умов кредитного договору Розділ 3. Шляхи та методи удосконалення порядку видачі та погашення банківських кредитів 3.1 Удосконалення тарифної політики банку 3.2 Кредитний ризик і його вплив на процес банківського кредитування 3.3 Методи управління проблемними кредитами в ВАТ банку «Фінанси та Кредит» 3.4 Управління дохідністю кредитного портфеля та методи ціноутворення за кредитами Висновок Спивок використаних джерел Додатки
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення