Готові роботи

“Діяльність банку на депозитному ринку та шляхи підвищення її ефективності”

РозділБанківська справа
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 109
Зміст План Вступ 1. Теоретичні аспекти діяльності банку на депозитному ринку 1.1Сутність депозитних операцій банку, їх види класифікація та характеристика 1.2 Система управління депозитною діяльністю та оцінка її ефективності 1.3 Формування та реалізація депозитної політики банку 2. Оцінка ефективності депозитної діяльності банку ( на прикладі ВАТ «Укрексімбанк») 2.1 Організаційні аспекти управління депозитною діяльністю банку 2.2 Аналіз структури та динаміки депозитного портфеля банку 2.3 Оцінка ефективності депозитної діяльності банку 3. Шляхи підвищення ефективності діяльності банку на ринку депозитних послуг 3.1 Проблеми депозитної діяльності банків в умовах фінансової кризи 3.2 Удосконалення асортименту депозитних продуктів банку та шляхи формування ефективної депозитної політики банку Висновки Список використаних джерел Додатки
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення