Готові роботи

„Банківська діяльність у сфері інвестицій” (ID:551)

РозділБанківська справа
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 127
Зміст Зміст Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи дослідження інвестиційної діяльності банків 7 1.1. Необхідність суть та причини банківської інвестиційної діяльності 7 1.2. Банківські інвестиції: систематизація та класифікація 18 1.3. Макро- та мікроекономічні функції національного банківського інвестування 27 Розділ 2. Механізм реалізації інвестиційних операцій в комерційному банку (на прикладі ЗАТ КБ “ПриватБанк”) 40 2.1. Інвестиційна політика комерційного банку 40 2.2. Структура і динаміка інвестиційного портфелю ЗАТ КБ “ПриватБанк” 50 2.3. Оцінка дохідності цінних паперів у інвестиційному портфелі. 59 Розділ 3. Проблеми та перспективи банківської інвестиційної діяльності 71 3.1. Напрями активізації та підвищення ефективності інвестиційної діяльності комерційних банків 71 3.2. Зарубіжний досвід банківської інвестиційної діяльності та можливості його застосування в Україні 84 Висновок 107 Список використаної літератури 112 Додатки 119
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення