Готові роботи

“Оцінка якості кредитного портфеля комерційного банку на прикладі ВАТ «Фінанси та Кредит»”

Предмет Банківська справа
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 125
Зміст ПЛАН Вступ........................................................................................................................3 Розділ 1. Основні засади кредитних відносин 1.1. Аналіз законодавства у сфері банківського кредитування...............6 1.2 Сутність кредиту та принципи кредитування...................................13 1.3. Аналіз структури кредитного портфеля............................................20 1.4. Управління якістю кредитного портфеля..........................................28 Розділ 2. Формування кредитного портфеля у ВАТ «Фінанси та Кредит» 2. 1. Організація кредитування в банку «Фінанси та Кредит» ..............40 2.2. Управління кредитним портфелем у ВАТ «Фінанси та Кредит»....61 2.3. Методи управління ризиком кредитного портфеля..........................69 Розділ 3. Моделі оптимального управління кредитним портфелем комерційного банку 3.1.Напрямки підвищення ефективності кредитної діяльності комерційного банку.............................................................................................80 3.2. Методика оцінювання якості кредитного портфеля та формування резервів на відшкодування втрат за кредитними операціями банку......................................................................................................................90 3.3. Проблеми управління якістю кредитного портфеля та способи їх вирішення..............................................................................................................97 Висновок..............................................................................................................105 Література...........................................................................................................109 Додатки................................................................................................................113
Ціна(грн.) 500
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення