Готові роботи

“ ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ФІНАНСОВОГО ПЛАНУВАННЯ В БАНКАХ” (ID:69120)

РозділБанківська справа
Тип роботи стаття
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 5
Зміст 5 сторінок 12 шрифтом Досліджено шляхи удосконалення механізму фінансового планування в банках. Виділено мету та основні завдання фінансового планування у банках. Розглянуто основні види фінансового планування і його обов’язкові характеристики. Ключові слова: фінансове планування, фі¬нансова політика, види фінансового планування, фінансовий менеджмент, моделі планування. Исследованы пути совершенствования механизма финансового планирования в банках. Выделены цель и основные задачи финансового планирования в банках. Рассмотрены основные виды финансового планирования и его обязательные характеристики.
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення