Готові роботи

“Безпека життєдіяльності” (ID:20273)

РозділБЖД
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 21
Зміст 1. Емоції: визначення, основні види порушення: афект, стрес. Їх роль у безпеці людини. 2. Принципи захисту населення і територій у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій. 3. Поняття категорійність приміщень за вибухопожежонебезпечністю та пожежонебезпечністю. 4. Визначити тенденцію у величині ризику проживання людини в Харківській області, якщо відомо, що в 2004 році було смертельно травмовано внаслідок невиробничого травматизму 5279 чол., а в 2005 році - 4742 чол., при загальній кількості мешканців в області 3 млн.чол. 5. Дезинфекція проводиться в осередку: а) хімічного зараження; б) радіоактивного забруднення; в) біологічного зараження; г) всі відповіді вірні. 6. З працівником підприємства під час перебування його в службовому відрядженні в неробочий час, в стані алкогольного сп'яніння, відбувся нещасний випадок. По якій формі повинен бути складений акт про нещасний випадок.
Ціна(грн.) 40
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення