Готові роботи

“Безпека під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт та застосування підіймально-транспортної техніки” (ID:52212)

РозділБЖД
Тип роботи реферат
Рік виконання 2012
Кількість сторінок 25
Зміст ВСТУП ОСНОВНА ЧАСТИНА 1. Загальні вимоги безпеки під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт та застосування підіймально-транспортної техніки 2. Основні причини нещасних випадків під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт 3. Безпека вантажопідіймального обладнання 4. Безпека внутрішньозаводського транспорту 5. Безпека внутрішньоцехового транспорту ВИСНОВОК СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 90
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення