Готові роботи

Патентознавство (ID:169615)

РозділІнше
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 32
Зміст Зміст стр. 1. Тема I. 6.Дати визначання термінам «інновація» та «інноваційна діяльність»………………………………………….3 2. Тема II. 5. При яких умовах хімічна речовина може вважатися винаходом?.............................................................7 3. Тема III. 13.Які об'єкти інтелектуальної власності в галузі фармації ви знаєте?..................................................................10 4. Тема IV. 8.Дайте визначення поняттю «корисна модель». Назвіть об'єкти корисних моделей………………………….....14 5. Тема V. 7.Назвіть послідовність етапів видачі патенту……………………………………………………………....15 6. Тема VI. 5.Як визначають предмет пошуку в патентних дослідженнях?...........................................................................19 7. Тема VII. 9.Що таке роялті? Як їх розрахувати?.................20 8. Тема VIII. 3. Надати загальну характеристику положень, затверджених Паризькою конвенцією про охорону промислової власності…………………………………………..…24 9. Тема IX. 12.Визначити, що відноситься до нематеріальних та матеріальних активів. Вказати основні відмінності і дати коротку характеристику для кожного із видів вказаних активів…………………………………………….………31 10. Список використаної літератури………………………………33
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення